“Lezzetden ve Kaliteden vazgeçemeyenler için”

Since 1998

Ürünlerimiz

Meriç Hellim

Kıbrıs’ın geleneksel lezzeti ana vatanından evlerinize sofralarınıza ve tariflerinizi tatlandırmaya geliyor. Kıbrıs adasında üretilen taze inek, koyun ve keçi süt’ünün karışımından oluşan kendine özgü tadı ve aromasıyla Akdeniz’in ünlü lezzeti.. Dünyada pişirilince erimeyen tek peynir bilinirliliğiyle herkesin vazgeçemediği lezzet..
Dilerseniz soğuk, dilerseniz kızartıp tüketebileceğiniz, poğaça ve böreklerinize ekleyebileceğiiz hellim, Meriç Süt ailesi tarafından uluslarası kalite hijyen standartlarına uygun, öz tarifindeki lezzeti değişmeden yıllardır raflardaki yerini koruyor.
* %30 yağ oranı azaltılmış Meriç Light Hellim ve tuz oranı azaltalmış Meriç Az tuzlu hellim seçenekleride raflarda Meriç severlerle buluşuyor.

Meriç Taze Kaşar

Lezzetten ve kaliteden vazgeçemeyenler için 20 yıldan aşkın bir süredir Meriç ailesinin en sevilenlerinden; Meriç tam yağlı Taze Kaşar. Meriç Kıbrıs’da ki en kaliteli sütlerden ürettiği taze kaşar peyniri çocukarımızın ve büyüklerimizin bütün öğünlerinin vazgeçilmezidir. Günlük çabuk tüketime göre düşünülmüş 500 g, 700g, ve toplu tüketimde 2000 gr’lık ekonomik ambalajında sofranıza sağlıklı lezzet taşıyor.

Meriç Taze Tost Peyniri

Meriç Tost Peyniri, en kaliteli sütlerden el değmeden üretilir ve besin değeri bakımından oldukça zengindir. Sandviçlere ve özellikle tostlara ayrıca yakıştığı için kahvaltılara lezzet katar.

Eridikçe artan lezzeti ile sadece sandviç ve tostlarda değil, makarna, köfte, poğaça gibi tariflerinize Meriç Tost Peyniri ile lezzeti katlayabilir, sevdiklerinize gönül rahatlığıyla ikram edebilirsiniz.

Günlük çabuk tüketime göre düşünülmüş 500 g, 700g, ve toplu tüketimde 2000 gr’lık ekonomik ambalajında sofranıza sağlıklı lezzet taşıyor.

Meriç Mozerella

Pizza denilince Mozerella, Meriç kalitesi ile buluşan Mozerella sofralarınızın ve işletmelerinizin vazgeçilmezi olur. 500 g, 700g, ve toplu tüketimde 2000 gr’lık ekonomik ambalajında sofranıza ve işletmelerinize sağlıklı lezzet taşıyor.